מרכז שירות גיל ניב | מודיעין - מערכות ההתראה לרכב מה באמת ידעתם?
דף הבית >> מאמרים >> מערכות ההתראה לרכב מה באמת ידעתם?

יתרונות מערכות ההתראה לרכב:

לבקשת אלון ממשתלת וונדי,הסבר קצר על היתרונות של מערכות ההתראה לרכב( איוואקס,מובילאיי,מובאון וכד׳).
האם ידעתם שכאשר אתם נוסעים במהירות של 60 קמש הרכב עובר כ 25 מטר בשניה?? !!!עכשיו תחשבו לרגע על אותן שניות בהן אנו מסיטים מבט מהכביש אל הסחת דעת דוגמת הטלפון ובכל שניה שעוברת הרכב מתקדם עוד 25 מטר!!!! ולפני שהבנו מה קרה נכנסנו ברכב שלפנינו שעצר או האט בפתאומיות.תארו לכם שיש לכם ברכב שומר קטן שמשגיח ומצפצף כל פעם שאתם לא שמים לב לדרך ואתם במצב של כמעט תאונה,מכשיר קטן ששומר לכם על החיים!!!
מערכות ההתראה מזהות שלטים של מהירות מותרת,אנשים ומכוניות שנכנסים לנתיב הנסיעה ממרחק גם במזג אויר גשום ומעורפל,אי שמירת מרחק וכד׳ והן מאבני הדרך הראשונות באבולוציה של הנסועה האוטונומית שתכליתה הסופית להוציא מהמשוואה של משתמשי הדרך, את איכות הנהיגה שלנו הנהגים/ות שהולכת מדחי לדחי (שלא לומר רצה)ככל שעומסי התנועה,הפקקים,הטלפון ושאר רעשי רקע בחיינו,מסיחים את דעתנו באופן שוטף לאורך כל היום.לא אחדש אם אכתוב שרוב תאונות הדרכים מקורן בטעויות אנוש הנובעות ברובן מהסחות דעת בנהיגה ובראש הרשימה הטלפון שמנהל את חיינו וכמו שזה נראה ממש לא משנה לנו מה יהיה גובה הקנס או העונש בגין העבירות שמקורן שימוש בדיגיטל תו״כ נהיגה.היתרון העיקרי של מערכות ההתראה שהן מזהות איומים לא רק מבית,כלומר שלנו כנהגים,אלא גם של משתמשי הדרך האחרים שנוסעים והולכים מכל הצדדים שלנו תוך שהעיניים שלהם תקועות בתוך הטלפון והם לא יוצאים בזמן מהרמזור,עוצרים מילימטר מהטמבון האחורי שלנו במקרה הטוב,חוצים את הכביש בלי להרים ראש,סוטים מנתיב הלוך חזור ועוד ועוד.
ברור לגמרי שמערכות ההתראה הינן אביזר חובה בכל רכב (משרד התחבורה מחזיר 1500 שח מעלות המערכת שהיא 2100 לרכב פרטי שזה בכלל שווה)כי השאלה היא לא האם נהיה מעורבים בתאונה אם באשמתנו ואם לא,אלא מתי זה יקרה ועד שהמכונית האוטונומית תגיע לפתח הבית,סעו בזהירות ושמרו על החיים.
 
מרכז שירות גיל ניב  •  08-9241111  •  שירות הסעות למוסך וחזרה  •  אזור תעשיה שילת  • המוסך נגיש (לחצו למידע נוסף)

שעות וימי פעילות:
ימים א' - ה' : 07:30 - 16:30 

להצעת מחיר בוואטסאפ
למשרד, התקשרו:
08-9241111
כל הזכויות שמורות ©