מרכז שירות גיל ניב | מודיעין - שטח ו-4X4

רכבי שטח דורשים טיפול שונה מרכב רגיל

חשוב מאוד ברכבי שטח לבצע תחזוקה שוטפת לפני טיול ואחרי טיול. בגלל העומסים והמאמצים שיש על רכב השטח, נדרשת תשומת לב גבוהה יותר לכל שינוי ולכן חשוב לדעת מה לבדוק, להבין לעומק האם יש עיוותים ברכב, במרכב, בסרנים, בגלגלים או כל דבר אחר שנראה לא תקין ולא שגרתי, וזה בעיקר אם הרכב עבר שדרוג. כל שינוי של מתלים, הגבהות, ברקסים או פילטר אויר דורש תשומת לב מיוחדת. 

מה הסיבה? 

נהגי שטח נהנים לשדרג את הרכב וזה נפלא וכייף אבל לפעמים שוכחים שהם מצפים מהרכב לעשות משהו שהיצרן לא תכנן שיעשה, אם במקומות הנהיגה ואם בצורת הנהיגה. לכן, על אחת כמה וכמה, חשוב לבוא לבדיקה מסודרת ברכבי השטח לפני הטיול ולאחריו, כדי לשמור על תקינותו לאורך זמן. בנוסף, כמי שמכיר את התחום לעומק, אני מייעץ הרבה לנהגים, רכבי שטח זו תורה שלמה וצריך לדעת איך להתאים את הרכב לסוגי הטיולים, לסוג השטח, לאופי הנהג ולצורת הנהיגה שלו, האם הוא נהג שלוקח סיכונים ואיזה או שהוא נהג שטח של שבת?  זה נפלא למגן ולשדרג ואני נהנה לראות אנשים שנהנים מהתחביב הזה שמשדרג את חוויית הנהיגה, אבל אסור לשכוח שקודם כל מדובר בבטיחות.

מחלקת רכבי שטח ו- 4X4 

המחלקה מספקת מעטפת כוללת לרכב השטח של הלקוח החל משירותי מוסך, הגבהות, מיגונים ושיפורים ועד להתקנת ווי-גרירה לכל סוגי כלי הרכב.

בנוסף מטפלת המחלקה באישורים הנדרשים למשרד הרישוי.
להצעת מחיר לרכבי שטח וג'יפים התקשרו 08-9241111
 
מרכז שירות גיל ניב  •  08-9241111  •  שירות הסעות למוסך וחזרה  •  אזור תעשיה שילת  • המוסך נגיש (לחצו למידע נוסף)

שעות וימי פעילות:
ימים א' - ה' : 07:30 - 16:30 

להצעת מחיר בוואטסאפ
למשרד, התקשרו:
08-9241111
כל הזכויות שמורות ©